Auralar

Auralar – sizin galaksilerde, evrenlerde bulunan 7 farklı versiyonunuzdur – 3D Dünyamızla beraber sekiz. Yani, tüm evren yedi kez tekrar etmekte, her biri öncekinden daha yüksek bir titreşimde; bundan dolayıdır ki auralar çıplak gözle görülemez.

Fakat her bir versiyon da çakralar ve eterik çiftiniz yoluyla bu 3D bedeninize bağlı.

Bunu anlayabiliyor musunuz?

Ancak, sizin, yani aynada size bakan kişinin sizle bir alakası yok, bu gerçek ise anlattığımız konsepti daha da karmaşıklaştırıyor. Siz ruhsal bir güçsünüz. Bedeninizi sadece bu Dünya’da var olabilmek için kullanıyorsunuz.

Bedenin sadece SEN’in kullandığı bir robot, bir kukla. Eğer gerçek SEN’i görebilsen, sadece bir ışık küresi olarak görünürdün. Bu küre Tanrı ruhunu, kişiliğini ve seni sen yapan diğer tüm duygularını barındırıyor. Şu ana kadar her şeyin tamam olduğunu umuyorum?

Şimdi, tüm bu farklı frekanslarda bulunan varyasyonların da aslında ışık küreleri.

Az önce söylediğim gibi vücuduna çakralarınla bağlılar.

Fakat, anlaması zor biliyorum ama, hepsini toplarsan yine SEN yapıyorlar! Bütün sekiz varyasyon aslında sadece toplamda seni oluşturuyor.

Bunu kavramak söylediğim gibi zor olabilir.

Ruhsal dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan sekiz versiyonunuzun sahip olduğu farklı fonksiyonlar daha önceki mistikler tarafından tartışılmıştır. Duygusal beden, zihinsel beden, normal beden ve bunun gibi bedenlerden söz etmekteler. Bunu anlamaya çalışmayın bile, eğer bazı Hint’ler gibi birçok şeyi çerçeveye sığdırmayı sevmiyorsanız bu açıklamalar sizi deliye döndürecektir.

Bunun hiçbir gereği yok.

Tek bilmeniz gereken bu sekiz versiyonunuz aslında sadece bir ışık küresi olarak görünürdü ve sizinle etkileşime geçebilmeleri için belli noktalardan vücudunuza bağlılar. Ve her bir versiyon da size farklı bir düşünce veya duygu yansıtmakta.

Bu ışık kürelerine – SİZ ‘in versiyonlarınıza – Aura diyoruz.

Böylece, bir yanda bedeniniz ve beyniniz olan siz, öbür yanda bedeninizi hayatta tutan ruhunuz ve başka bir yanda da vücudunuzla etkileşim halindeki bu 7 farklı versiyonunuz bulunmakta. Bunların hepsi aslında SİZ yapmakta. Kavramanın zor olduğunu söylememiş miydim?

Şimdi, sizin bu farklı versiyonlarınız doğduğunuzda gelişmemiş durumda, sanki vücudunuza tutturulmuş yedi bebeğe sahipmişsiniz gibi. Meditasyonla bu versiyonlara ruhsal enerji sağlayabilir ve yetişkinliğe eriştirebiliriz. Bu gerçekleştiğinde İsa’nın olduğu gibi, tam bir birey haline geleceksiniz.

Tekrar; bir yanda sizin bedeniniz, diğer yanda bedeninizi hayatta tutan SİZ ve tamamıyla aktif olan yedi farklı versiyonunuz ve öbür yanda da bedeninizde bulunan ve bu yedi versiyonla bilgi alışverişi yapabilecek SİZ bulunuyorsunuz. Eğer bu gerçekleşirse, o zaman yapabileceklerinizin sınırı kalmayacak. Bunun üstünde fazla durmayacağım çünkü eğer tüm bu yedi versiyonlarınızı tamamen aktif hale getirmeden üst düzey şeyler yapmaya kalkarsanız zaten başarısız olursunuz. Bunlar şimdilik Auralar hakkında söyleyebileceğim her şey – SİZ ’in versiyonlarınız.

Bu dersi indirmek için lütfen linke tıklayınız:

Icon

PDF - Auralar 76.41 KB 296 downloads

...