EŞCİNSELLİK

Yorum:
Selam Bob, eşcinsellik (gey, lezbiyen) hakkında ne bilgin var ve bu negatif olarak görülen bir şey mi öğrenmek istedim. Videolarının YouTube yorumlarını okumaya çalıştım fakat bu konu hakkında soru soran birini bulamadım. Teşekkür ederim!

Cevap:
İki tür eşcinsel vardır, gerçek olanlar ve kötücül insanlar tarafından bunu deneyimlemeye itilenler.

1. Gerçek eşcinseller.

Artık biliyor olmanız gerek ki, biz insanlar aslında bir tür kukla niteliğindeki fiziksel bir bedeni hareket ettiren ruhsal bedenleriz. Şimdi, ruhsal kısmımıza, boyutlardan geçip yeryüzüne inerken bir cinsel yönelim veriliyor: erkek veya dişi.

Dolayısıyla normalde bir erkek varlık erkek bedeninde, dişi bir varlık da dişi bedeninde doğar.

Ancak kimi zaman işler ters gider ve erkek ruh dişi bir bedenle eşleşmiş şekilde dünyaya gelebilir. Durum buysa bir eşcinsel oluşmuş olur ve bu kişi bir adamın rolünü oynar.

Aynı şekilde, dişi bir ruh erkek bir beden ile eşleşmiş şekilde doğabilir, bu durumda bu kişi eşcinsel olur ve kadının rolünü oynar.

2. Sahte eşcinseller.

Son birkaç yıldır gey/lezbiyen haklarını savunan ve “transseksüel” deneylerin meziyetini vurgulayan birtakım dernekler mevcut.

Bu, hemcins ilişkiler oluşturmanın normal ve hatta yararlı olduğu düşünülen bir atmosfer yarattı.

Gerçek eşcinsellerde bu normal fakat “normal” insanlarda bu kötücüldür.

Tüm bu sahte eşcinsellik arkasında Arkonlar var. İyi olan her şeyi alıp, tersine çevirip kötü yapıyorlar.

Öyleyse, bu durumda yaptıkları da, eğitimcileri ve belli başlı dernekleri heterojen ilişkilerdense eşcinsel ilişkileri teşvik etmeye itmekti.

Genç bireyler, her birimizin de yaşadığı gibi, vücutlarımız değişirken ve cinsel bir bileşenimiz olduğunu fark ederken yaşadığımız ergenlik krizlerimizden geçerken bugün, oğlanların kızlarla ve kızların da oğlanlarla çıkması gerektiğini söylemek yerine, eşcinsel kavramını teşvik eden öğretmen ve dernekler tarafından yoğun bir şekilde etkileniyorlar.

Artık gerçek ismi ile bahsetmiyorlar; livata vesaire. Aynı faaliyetler için daha kabul edilebilir isimler buluyorlar; gey vb.

Birçok gencin tamamen kafası karışmış durumda, ve normal insanlar için doğal olmayan bu şeyleri deniyorlar.

Bunların hepsi kafa karışıklığı yaratmak için tasarlanmıştır – böl ve fethet.

Bu tam olarak, uzun yıllar önce planlanmış kaos ve bölünmeye sebep olmaktadır.

Bugünkü eşcinsel konusuyla ilgili benim görüşüm bu.

Soru:

Selam Bob, soruma cevap verdiğin için teşekkürler. Sanıyorum ki sorum “Gerçek eşcinseller” üzerine olacak. Yaratılırken erkek varlığın dişi bedenle, dişi varlığın da erkek bedenle eşleşmesi hakkında işlerin ters gittiğinden bahsettin. (Transseksüel bireylerden bahsetmiyorum). Peki eğer bir şey ters gittiyse, bu kişi bir “hata” mıdır veya heteroseksüel kişilere kıyasla ruhsal gelişime erişemez mi? Açıkça gey olan en iyi arkadaşlarım ve aile bireylerim var ve hepsi şefkatli, sevgi dolu, fazlasıyla pozitif insanlar. Yalnızca ne düşündüğünü merak ediyorum. Teşekkürler Bob!

Cevap:

Bunu cevaplamak için, bu “hatanın” gerçekleştiği ana dönmem gerekiyor.

Şimdi, fetüs rahimde büyürken, rehber ve yardımcılar bu fetüsün fiziksel bedenini görmekten ziyade ondan gelen enerjileri sezer.

Böylece oğlan mı kız mı olacağını hisseder.

Ardından uygun bir ruh grubuna erkek veya dişi bir ruh kuvveti yaratmasını söyler.

Ancak daha önceden de tartıştığımız gibi, bazen ruh rehberleri tarafından okunan bu enerjiler yanlış olur – kimse mükemmel değildir – ve dolayısıyla yanlış ruhsal yönelim yaratılmış olur.

Ruh grubu, fetüs kız iken oğlan yaratmış, veya tam tersi olur.

Böylece, bir karar verilmek zorunda kalınır. Bu rehberlerin üç seçeneği vardır.
1. Fetüs ile aynı cinsel yönelimdeki başka enkarne edecek bir ruh bulmaya çalışabilirler.
2. Ruhu aşağı göndermeyi durdururlar, bu durumda bebek ölü doğar.
3. Sürecin devam etmesine izin verirler, bu durumda bir eşcinsel doğmuş olur.

Son durumda, alakalı herkese, kişiyi kabul ederlerse ya ruhsal olarak gelişmek için, ya da kişiyi reddederlerse ruhsal olarak gerilemek için çok büyük bir fırsat doğar.

Öğrenmek için bu koca yaşam üniversitesinde olduğumuzu her zaman hatırla.

Böylece eşcinsel çocuk doğar. Ardından çocuk için müthiş bir mücadele başlar, çünkü onlar bizden farklı olduklarını ve biz de onların bizden farklı olduğunu anlarız.

Bazı ülkelerde, eşcinsellerin şeytan tarafından ele geçirilmiş olduğu gibi yanlış bir inançtan kaynaklı olarak işkence edilir ve öldürülürler.

Özellikle uzak geçmişteki başka ülkelerde ise tanrı olarak tapınılırlardı.

Bunlardan ikisi de değillerdir.

Onlar yalnızca yanlış bedene doğmuş bireylerdir.

Eşcinsel bireyin tek isteği oldukları gibi kabul edilmektir. Ne bir şeytan, ne de bir tanrı ama yalnızca bizler gibi enkarnasyonunu sürdüren biri gibi.

Dolayısıyla eşcinsel olmayan kişiler için konuşursam, bizler için ön yargılarımızı yenip onları oldukları gibi kabul etme mücadelesi sunulmuş olur. Bu, dinler tarafından eşcinselliği menfur görmeleri aşılanmış birçok kişi için çok zordur ve bu da yine insanları din, ten rengi, doğum yeri vb. farklılıklarını kullanarak bölmeyle meşgul olan Arkonların işine gelmektedir.

Gerçekte hepimiz bir kişi, bir ırkız.

Ancak, bir yanda eşcinsellikten tiksinen “normal” insanlar, öbür yanda ise bir araya gelip kendi yaşam tarzlarını savunmak zorunda hisseden eşcinsel topluluğu bulunmakta.

Vazifemiz ise “başkasını yargılamamak”, ve her insanı olduğu gibi kabul etmek. Bölünmeyi reddederek, bu zorlu enkarnasyonumuzu sürdürürken ruhsal olarak yükselme mücadelesi veren tek bir ırk olarak bir araya gelmek.

Bu enkarnasyon, her bir kişiye özel olarak o kişinin ruhsal gelişimi için, bulunduğu durumun getirdiği mücadeleler ile yüzleşmesi için eşsiz bir olanak sağlar. Yani ruhsal gelişim açısından bakıldığında, çok azımızın sahip olduğu seviyede bir fırsat ile buluşturur.

Heteroseksüel topluluk için de bu durum, ön yargılarını yıkarak bu “farklı” bireyleri, aynı kendileri nasıl kabul görmek istiyorlarsa o şekilde kabul ettikleri takdirde ruhsal gelişimleri açısından bir şans sağlar.

Bob

Bu dersi indirmek için lütfen linke tıklayınız: