NEGATİF RUHLAR NASIL UZAKLAŞTIRILIR – ELE GEÇİRİLME

Herhangi kötü bir ruhtan kurtulmak için teknikler aşağıda.

1. Sana tutunmuş herhangi bir kötü ruhtan kurtulmanın tekniğini buraya yazacağım. Bu aynı zamanda seni koruyacak da. Bu basittir.

Yapacağın şu.

Tek başına kapı ve pencereleri kapalı bir odada otur.

Tanrı’ya kötü bir ruhtan kurtulmak için dua edeceğini söyle ve O’nun koruyucu melekleri ile senin rehberlerini, seni korumaları için göndermesini iste.

Ardından, başından başlayarak vücuduna, oradan da zemine doğru akan suların altında banyoda olduğunu düşün.

Bu ruhani bir “su”, ama gerçek bir duşun altındaymış gibi bunu hissetmeye çalış.

Bu ruhani su duşunun altında birkaç dakika boyunca otur ve tüm kötü ruhların, aynı kirliymişsin ve kir akıp gidiyormuşçasına, senden yere akıp uzaklaştığını düşün.

Bu ruhani suyun sadece vücudunu değil, seni içten yıkadığını da hayal et.

Birkaç dakikadan sonra bu ruhani suyu durdur ve tüm kötü ruhlar şimdi gitmiş bulunduğu için, ve sana gönderdiği koruma için Tanrı’ya teşekkür et ve gününe devam et.

Bunu, dilersen üç gün üst üste yapabilirsin.

Tüm kötü ruhlar şimdi gitmiş olacaktır.

2. Şimdi, evini korumanın yolu.

Küçük bir torba kaya tuzu al – gerçek deniz tuzu, bu beşerî tuzlardan değil.

Evinin dışında güneş vuran bir yere koy. Gün ışığının, tuzu pozitif enerji ile doldurması için bırak üç gün orada bırak.

Ardından Tanrı’dan bu tuzu kutsamasını rica et – Tanrı’dan bunu yalnızca bir arkadaşınla konuşuyormuşsun gibi isteyebilirsin.

Şimdi, evinin/dairenin etrafında gezerek ve açıklık olan her yere – kapı, pencereler, şömine, tuvaletler, lavabo ve musluklara, Tanrı’ya küçük bir dua ile sana gönderdiği koruma için teşekkür ederek bu tuzun birazını bir haç işareti yapacak şekilde serpiştir. Ayrıca, kapı ve pencere eşiklerine çizgi halinde de biraz serpebilirsin. Bunu bitirdikten sonra Tanrı’ya koruması için teşekkür et ve iş tamamdır.

Eğer bahçen varsa bu alanın etrafında da Tanrı’ya koruması için teşekkür ederek biraz tuz serpebilirsin. Bitirdiğinde yine Tanrı’ya koruması için teşekkür et ve işin tamam.

Artık hiçbir şeytan evine giremez.

3. Uyumaya uzandığında, kısa bir dua ile Tanrı’ya sana uyurken göz kulak olması için gönderdiği meleklerden dolayı teşekkür et.

Bu, sen uyurken astral boyutta kalacak ve seni koruyacak melekleri sana çekecektir.

Sonrasında, bir civciv embriyosu olduğunu hayal et. Etrafında, seni uyurken tamamen sarıp, ortasında güvende tutan beyaz bir yumurta kabuğu düşün.

Bu kabuk eterik boyutta gerçek olacak.

Böylece, Astral boyutta seni koruyan melekler olur ve eterik boyuttan da korunuyor olursun.

Sana hiçbir şey ne zarar verebilir, ne de alanına girebilir. Aynı zamanda, bu yumurta kabuğu seni içinde güvende tutar ve sen de bu alandan ayrılamazsın.

Dolayısıyla, huzurla uyu.

Sabah uyandığında Tanrı’ya seni tüm gece güvende tutan meleklerini gönderdiği için teşekkür et, kabuğun dağılıp gittiğini hayal et ve gününe devam et.

Elbette uyuşturucu veya sert bir içki aldıktan sonra yatağa girme.

Bu dersi indirmek için lütfen linke tıklayınız: