Ortak Çekim Yasası

Sizi kontrol altında tutmaya çalışanlar tarafından bugüne kadar gizlenmiş sırlardan bazılarını açıklayacağım şimdi.
Tanrı evreni yaratırken, bizim olmamız gerektiği gibi başarılı ve mutlu olmamıza yardımcı olacak birkaç yasa da oluşturdu.
İşte bunlardan biri.
Ortak(karşılıklı) çekim yasası.
İçinizde derinlerde ne hissediyorsanız, kendinize onu çekiyorsunuz.
Şimdi, pratikte bu, ihtiyacımız olana öykünmeliyiz anlamına geliyor.
Mesela paraya ihtiyacın var. Tanrı’ya, ‘Tanrım, Benim böyle bir para sıkıntım var ve ödemem gereken faturalar da duruyor’ demenin bir faydası yok çünkü Tanrı bu duayı alıyor ve diyor ki, ‘Bu kişi para sıkıntısı üstünde duruyor, ona daha fazla sıkıntı göndereyim çünkü istediği bu.’ İşte bu, ortak çekim yasasının işleyişi. Neyi düşünüyorsanız kendinize onu çekiyorsunuz.
Sonrasında ise ikinci bir yasaya geliyoruz.
En büyük keyfinizin peşinden gidin.
Şimdi, bu ikisi bağlantılı.
Eğer en büyük “keyfiniz” para sıkıntısından dolayı mutsuz olmak ise Tanrı daha da fazlasını gönderecektir.
Doğal olarak bunu istemeyiz, peki bunu nasıl tersine döndürürüz.
Bu kolay.
Zamanın var olmadığının, sadece bir illüzyon olduğunun farkına varmanız gerekmekte. Bundan dolayı da, ihtiyacınız olan cevap zaten orada duruyor, sadece onu kendinize çekmeniz gerekiyor.
Bunu yapmanın yolu da para sıkıntınız olmasaydı nasıl bir hayat yaşıyor olacağınızı düşünmektir. Para üzerinden gidiyorum fakat bu tekniği her konuda kullanabilirsiniz.

Hayal edin, – parayla devam edersek – tüm faturalarınızı karşılamak için banka hesabınızda yeterli miktarda bir para var ve bu para ne olursa olsun orada duracak.
O kadar paranızın olduğu ve ne olursa olsun bir daha para sıkıntısı çekmeyeceğinizi bilmenin verdiği keyfi, huzuru, gönül rahatlığını hayal edin. Bu huzur ve coşkuyu gerçekten yaşayın.
O coşkuya tutunun ve Tanrı’ya deyin ki, ‘Bana bir daha hiç sıkıntı çekmeyeceğim kadar para gönderdiğin için teşekkür ederim Tanrım.’ Gece gündüz bu hisse tutunun ve de para gelecektir.
Tanrı yaşadığınız sevinci görecek ve ortak çekim yasası yoluyla size daha da fazlasını gönderecektir.
Şimdi, nasıl bilgi ve deneyim elde edebilirsiniz. Gerçek hayatta aslında sırlar, tabular yok. Tekrar söylersek, bunlar o zihin kontrol insanları tarafından yaratıldı. Tanrı’nın, kendi evreninin işleyişini kendi çocuklarından saklayacağını gerçekten düşünüyor musunuz? Hayır. Sizi bu din saçmalığıyla kontrol altında tutmaya çalışanlar o insanlar.
Yine söylüyoruz, istediklerimizi kendimize çekmek için Tanrı’nın yasalarını kullanabiliriz.
Ne öğrenmek istediğinizi düşünün. ‘Bunu bilmiyorum, şunu da bilmiyorum.’ gibi olumsuz bir şekilde değil.
Tanrı’ya deyin ki, ‘Bilgelik ve bilgi istiyorum ve biliyorum ki sen, bu güce sahip olan Tanrım, benim yaratıcım, bana bunu göndereceksin, ve bunun için de sana teşekkür ederim.’
Bilmek istediğinize erişmenin verdiği sevinç hissine tutunun ve Tanrı bu hissi görüp ne bilmeniz gerekiyorsa o bilgeliğe erişmeniz için size kapıları açacaktır.
Özetlemek gerekirse.
Bilgi ve deneyim istiyorsun.
İçinde buna erişmenin verdiği sevinci yaşa.
Tanrı’ya bunu sana gönderdiği için teşekkür et ve istediklerin ortak çekim yasası ile sana gelecek.
Asla olumsuz düşünme. Sadece olumlu, ve sevinç, keyif dolu bir şekilde düşün. Tüm aradıklarına ulaşmışçasına bir keyifle iste.
Bu yasalar gerçekten işe yarıyor.
Bana ulaşmaya itilerek çoktan bu kapıyı sizin için aralamaya fırsatım oldu. Şimdi bu bilgiyi pratiğe dökmek ise size kalmış. Bunu yaptığınızda ise kapılar ardına kadar açılacaktır.
İsa’nın sözlerini hatırlamalıyız diye düşünüyorum.
Ara ki bulasın.
Kapıyı çal ki ardına kadar açılsın.
Sor ki istediğin verilsin.
Sonrasında ise tek yapmanız gereken Tanrı’ya zaten isteklerinizi elde ettiğiniz için teşekkür etmek ve kesinlikle, onlar gerçekleşecek.

Bu dersi indirmek için linke tıklayınız:

Icon

PDF - Ortak Çekim Yasası 113.77 KB 429 downloads

...