Ortak Çekim Yasası

Bizi kontrol etmeye çalışanlar tarafından halktan gizlenen birkaç sırrı seninle paylaşacağım.

Tanrı evreni yarattığında, bizleri olmamız gerektiği gibi mutlu, başarılı insanlar yapmaya yardımcı olacak yasalar yürürlüğe getirdi.

İşte bunlardan biri.

Çekim yasası.

Derinlerde hissettiğin ne ise kendine onu çekersin.

Şimdi, pratikte bunun anlamı, ihtiyacımız olanı taklit etmemiz gerektiğidir.

Örneğin, paraya ihtiyacın varsa. Tanrı’ya, “Tanrı’m, böyle bir maddi sıkıntım var ve ödeyemediğim faturalar var” demenin bir faydası yok çünkü Tanrı bu duanı duyar ve der ki “Ah, bu kişi maddi sıkıntılar üstüne yoğunlaşıyor, dolayısıyla ona daha fazla sıkıntı göndereyim çünkü istediği o.” Çekim yasasının işleyişi budur. Neyi düşünüyorsan onu kendine doğru çekersin.

Ardından, ikinci yasaya geliyoruz.

En büyük neşeni takip et.

Şimdi, bu iki yasa bağlantılı.

Eğer en büyük “neşen” maddi sıkıntıların yüzünden mutsuz olmaksa, Tanrı sana bundan daha fazla gönderir.

Tabii, istediğimiz bu değil, peki bunu nasıl tersine çevirebiliriz?

Basit.

Farkına varmalısın ki, zaman diye bir şey yok ve o sadece bir yanılsama. Dolayısıyla, sorununun cevabı zaten burada ve tek yapman gereken onu kendine çekmek.

Bunu yapmanın yolu da, maddi sıkıntıların olmasaydı nasıl olurdu diye düşünmek. Para hakkında konuşuyorum ama bu tekniği herhangi bir şeyi kendine çekmek için kullanabilirsin.

Hayal et ki – para ile devam edersek – banka hesabında faturalarını ödeyecek kadar paran var ve ne olursa olsun hep orada olacak.

O kadar fazla paran var ki asla maddi sıkıntı çekmeyeceğini bilmenin verdiği neşe, huzur, ve memnuniyeti hayal et. O huzur ve sevinç duygusunu gerçekten hisset. O sevince sıkıca tutun ve Tanrı’ya de ki, “Bu kadar parayı bana gönderdiğin ve bir daha maddi sıkıntı yaşamayacağım için teşekkür ederim Tanrı’m.” O hisse gece ve gündüz tutun ve para belirecek.

Tanrı neşe duygunu hisseder ve çekim yasası yoluyla sana dahasını gönderir.

Şimdi, nasıl bilgi ve tecrübe kazanabilirsin. Gerçek hayatta sırlar, tabu alanlar mevcut değil. Tekrar ediyorum, bu, zihni kontrol etmek isteyenlerin yarattığı bir şey. Tanrı’nın bizlerden, çocuklarından, evreninin nasıl işlediğini gizleyeceğini gerçekten düşünüyor musun? Hayır. Seni kontrol etmek için, bu din zırvalarıyla seni öğrenmekten alıkoyan, insanlığın kendisi.

Tekrarlıyorum, istediklerimizi kendimize çekmek için Tanrı’nın yasalarını kullanabiliriz.

Öğrenmek istediğin şeyi düşün. “Bunu bilmiyorum, ah bunu da bilmiyorum” şeklinde değil.

Tanrı’ya de ki “Ben bilgelik ve bilgi istiyorum ve biliyorum ki, babam olan sen Ulu Tanrı’m, bunu bana yollayacaksın ve böyle olduğu için sana teşekkür ederim.”

Sorunlarının çözülmesiyle gelen neşeye sarıl ve Tanrı senin neyi bilmen gerektiğini anlayacak, ve aradığın bilgeliğe açılan kapıyı aralayacaktır.

Yani özet olarak.

Bilgi ve deneyim istiyorsun.

O bilgi ve deneyime sahip olmayla gelen neşeyi içinde yarat.

Bunu sana gönderdiği için Tanrı’ya şükret, böylece o bilgi ve deneyim gelecektir.

Asla negatif değil, sadece pozitif ve neşe dolu düşün. Gerçekten ve gerçekten aradığın her şeye sahip olduğunu ve bununla gelen neşe ile dolup taştığını düşün.

Bu yasalar gerçekten de işe yarıyor.

Çoktan, benimle temas kurmaya itildiğinden, benim bu kapıyı açmam mümkün oldu. Dediklerimi uygulayarak kapıların ardına kadar açılmasını sağlamak ise şimdi sana kalmış.

İsa’nın sözlerini hatırla.
Arayın, bulacaksınız.
Kapıyı çalın, size açılacaktır.
Dileyin, size verilecek.

Ardından tek yapman gereken Tanrı’ya, zaten dilediğin her şeye sahip olduğun için teşekkür etmek ve hakikaten de istediğine sahip olacaksın.

Bu dersi indirmek için linke tıklayınız:

Icon

PDF - Ortak Çekim Yasası 113.77 KB 479 downloads

...