Ruhsal Ayrılım

Şu an, bu evrende daha önce eşi benzeri görülmemiş bir ruhsal kalkınma evresinden geçiyoruz.

Dünya, daha yüksek bir boyuta geçiş yapmanın – fiziksel değil, ruhsal – zamanı geldiğine karar vermiş bulunmakta. Hepimiz – en azından iyiler – Sofia (Dünya) ile yükselmekteyiz.

Enerji, merkez güneşten gezegenimize akıyor. Meleksel varlıklar bize enerji yolluyor.

Şeytani olanlar, Archon’lar ve yoldaşları, bu değişimin farkında ve onu durdurabilmek için ellerinden geleni yapmakta. Fakat başarısız olacaklar.

Daha önceden de bahsettiğim gibi, bir ayrılma meydana geliyor.

İyi bireyler bu baskıyı, iyiliğe iten bu itici gücü hissedebilir. Biz; sen, ben ve bizim gibiler biliyoruz ki dua etmeli, meditasyon yapmalı ve insanlara yardım etmeliyiz.
Bu baskıyı hisseden ve kafası karışmış, kaybolmuş hisseden kişilerden ucu ardı kesilmeyen mesajlar alıyorum. Eski yaşama alışkanlıklarının kayıp gittiğini fark ediyor ve ne yapacaklarını bilemiyorlar.

Neler olduğunu ve bu yeni enerjiye nasıl ayak uyduracaklarını açıklıyorum. Olanları ve meditasyona başlamaları gerektiğini duyup da başlayanlar, bana tekrar yazarak sanki eve döndüklerini hissettiklerini söylüyorlar.

Kötüler zamanlarının sonuna geldiğimizin farkındalar ve korkuyla kaçıyorlar. Dünya’nın elit ailelerini yıllardır baskılamış ve kontrol etmiş sürüngenimsi varlıkların üstü artık onları bir kenara bıraktı. Kaçmak istiyor fakat bu Dünya’da gücünü yitirmiş ve sıkışmış durumda. Elitler de çaresizce kargaşalar çıkarmaya çalışıyor ve hepsi tutuklanmadan kaçabilmek istiyor. Başarısız olacaklar ve ellerindeki güçler alınacak.

Göz kamaştırıcı ve sihir gibi bir dönemden geçiyoruz.

Ne kadar bilim kurgu gibi görünse de sizi temin ederim ki gerçek bu şekilde – ve buna daha fazlası da var.

Bizim görevimiz ise barış için dua etmek, meditasyon yapmak ve insanlara yardım eli uzatmak. O dualar ve iyi niyet tüm Dünya’ya yayılacak ve değişimin olmasına hız katacak.

Bu dersi indirmek için lütfen linke tıklayınız.

Icon

PDF - Ruhsal Ayrılım 102.52 KB 650 downloads

...