Velon veya Annunaki

Çok yakın bir vakte kadar, yaklaşık 300.000 yıl önce Dünya’yı işgal etmiş ve yönetici sınıfı kontrolü altına alarak onları, yaşamı insanlara olabildiğince tatsız kılmaları için etkileyen kötücül bir grup vardı. Bu varlıklar – kiminin Velon veya Annunaki olarak adlandırdığı – başka bir gezegenden geldi. Eterik / aşağı 4.boyutta yaşıyorlar dolayısıyla bizim gözlerimizle görülemezler.

Bunun sonucu bitmez tükenmez savaşlar, kölelik, nefret, işkence, kıtlık, ve tüm olumsuz şeylerdi. Bu varlıklar olumsuz duygular ile serpilirler. Bu onların yemeğidir.

Kötü haber buydu.

Şimdi, 2012’den bu yana muazzam bir değişim yaşandı. Bazı gezegensel hizalanmalar sonucu merkez güneşten Dünya’ya pozitif enerji akışı mümkün oldu. Aynı zamanda, Melekî varlıklar da artık yeter diyerek bize pozitif enerji yağdırmaya başladı. Bir yandan da iyi uzaylılar, Ülkerliler ve Siriuslular, bize yardım ediyor. Öbür yandan da rehberlerimiz, sen ve ben gibi insanlar, ve sıradan iyi insanlar da buna katkıda bulunuyor. Tüm bunlar, eninde sonunda bu negatif varlıkların besini olan olumsuzlukları yok edecek ve onları kovacak olan ruhani enerjinin muazzam bir şekilde ortaya çıkmasına sebep olmakta.

İyi haber de bu.

Şimdi, tüm bunlar seni nasıl etkiliyor.

Baş melek varlıklar tarafından bu pozitif faaliyetler önceden bilindiğinden, 30 yılı az daha aşkın bir süredir cennette yaşayan spiritüel ruhlardan savaşı kazanmaya yardım etmeleri için Dünya’da enkarne olmaları istendi. Sen onlardan birisin.

Bu kadar sıkıntı çekmenin sebebi, doğan gereği ruhani oluşundan, yeryüzüne ait olmamandan kaynaklı. Dünya’ya ait olanlar ise gayet evinde hissederek hareketleri, sözleri vb. ile rahatça yalan söyler, hile yapar, insanları manipüle eder ve incitir.

Sen bunu yapmıyorsun çünkü sen cennettensin ve tüm bunları tasvip edemezsin.

Bundan da dolayıdır ki, olup biteni açıklamam ve bu savaşta nasıl yardım edebileceğini anlatmam için bana yöneldin.

Hiç dert etme, elinde silahla koşuşturup insanları vurmak zorunda kalmayacaksın!

İcat edilmiş en güçlü silahı kullanmanı istiyorum; ismi SEVGİ.

Tam da bu yüzden her meditasyonun sonunda dünyadaki insanlara sevgi göndermeni istedim. O sevgi tüm insanların maneviyatlarını biraz daha yükseltmelerine yardımcı oluyor. Yalnız değilsin. Sevgi gönderen milyonlarımız artı bahsettiğim tüm bu pozitif varlıklar var. Velon etkisinde tüm bu kargaşaya sebebiyet veren insanların etrafı, bugün her an bu sevgi ile sarılıyor. Bu Velon’un etkisini bloke ediyor. Dolayısıyla gün geçtikçe zaman değişiyor ve beslenebileceği negatif enerji kalmadıkça Velon başka bir yere gitmek zorunda kalacak.

Neden burada olduğunu ve ne kadar önemli, ruhsal bir birey olduğunu sana anlatmak için söylüyorum tüm bunları. Bu Velon’u kovacağımız ve Dünya’yı özgürleştireceğimiz savaştaki önemli bir savaşçısın. Daima sakin ve pozitif kalmaya çalış ve hatırla ki içindeki Tanrı ruhu durmaksızın Dünya’ya sevgi yayıyor. Ancak yalnızca sinirlendiğinde veya moralin düştüğünde bir süreliğine duruyor.

Bu dersi indirmek için lütfen linke tıklayınız: